Cultuurmakers brengen belofte voor de toekomst: “hoe langer een zaal leeg staat, hoe groter de belofte wordt die in haar woont”
Theaters zijn dicht, de zalen staan leeg. Maar de theaterwereld blijft positief.
Regina Albrink speelt ook dit jaar haar traditionele kerstrecital! Ze is al jaren vaste gast op het podium tijdens de kerstdagen om de kerstsfeer erin te houden. Dit jaar hoor je Albrink werken spelen van Beethoven, Schubert en de onmisbare Chopin.
Piano: Regina Albrink
Beethoven - Sonate nr. 24 in Fis, op. 78 'Für Thérèse'
Schubert - Vier Impromptus, D 935
Chopin - Berceuse in Des, op. 57 (concert van 12 uur)
Chopin - Wlas in Es, op. 18 'Grande valse brillante' (concert van 12 uur)
Chopin - Andante spianato in G en Grande polonaise in Es, op. 22 (concert van 14:15 uur)
Beeld: © Annemarie Wolkers Ven
Geniet van nog veel meer klassieke muziek. Kijk snel in onze theateragenda.
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Theaters zijn dicht, de zalen staan leeg. Maar de theaterwereld blijft positief.
Nu we collectief na 21:00uur binnen zijn, zorgt het orkest voor klassiek vermaak.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Bekijk de mooiste voorstellingen vanuit je luie stoel!
Zonder noodsteun zal het rondreizende theaterfestival corona niet overleven.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.