In de spotlight: Moeder Courage
Op vrijdag 18 april gaat Moeder Courage van Het Nationale Theater in première.
Wees welkom bij voco™ The Hague, een luxueus hotel in de binnenstad van Den Haag. Gelegen in Hofkwartier is het hotel de ideale uitvalsbasis voor shoppers, cultuurliefhebbers of een bezoekje aan Vredespaleis of het strand (15 minuten met de tram).
voco™ The Hague is gevestigd in een voormalig bankgebouw. De grandeur van weleer is vandaag de dag terug te zien in het stijlvol ingerichte hotel, met de beste kwaliteitsbedden en aandacht voor details.
Voor een hapje en een drankje hoef je de deur ook niet meer uit. Bij restaurant & bar Botanica geniet je van de (h)eerlijkste gerechten, met een hoofdrol voor Nederlandse groenten. Voor een borrel ben je bij Ultramarijn wonderbar aan het juiste adres. Naast een restaurant en bar beschikt het hotel ook over een gym en vergaderruimtes.
voco™ The Hague is gevestigd op Kneuterdijk 8, in het centrum van Den Haag. Het hotel is gemakkelijk met het openbaar vervoer te bereiken. Met de tram vanaf Den Haag Centraal Station sta je binnen 10 minuten voor de deur (halte Kneuterdijk). Plan je reis eenvoudig via Google Maps of 9292.nl.
Met de auto? Onder het hotel bevindt zich parkeergarage Q-Park Noordeinde (ingang Heulstraat 21). Ook parkeergarage Museumkwartier (Korte Voorhout 2) ligt op loopafstand van het hotel.
Op vrijdag 18 april gaat Moeder Courage van Het Nationale Theater in première.
Mickey Vermeer speelt Dorothy in The WIZ. Maar wie is zij? Hier lees je meer!
Het theaterfestival vindt dit jaar plaats van 27 mei tot en met 8 juni.
Wij vragen Alexander naar zijn inspiratie en bewondering voor de legende.
De voorstelling PIA! gaat in 2026 in première.