Theaternieuws: dit gebeurde er in week 2 van 2021
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Deze multidisciplinaire voorstelling gaat over het leven van Brandon Taylor. Deze geboren en getogen Hellevoet is geboren met het Hay-Wells syndroom, maar laat dit niet in de weg staan van een zo mooi mogelijk leven. Hierin staan liefde en passie centraal. Hij leert niet te denken vanuit zijn beperking, maar vanuit de mogelijkheden die hij wel heeft. Muziek speelt hierin een grote rol en met muziek en toneel weet Brandon elk verhaal te vertellen.
De voorstelling staat bol van zang, dans, toneel en verhaal en is daarmee een waar spektakel. Een prachtig verhaal, vertelt op een spectaculaire manier.
Kijk voor nog veel meer toneelstukken in onze theateragenda.
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Stef Bos zong aan het einde van vorig jaar een ode aan Minister President Mark Rutte
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Er is meer bekend over welke theaters ontheffingen krijgen voor de coronamaatregelen.
Sommige theaters hebben al ontheffingen gekregen voor het 30-bezoekers maximum.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.