Terug in de tijd: producties van 2024!
We blikken terug op een jaar vol verschillende voorstellingen.
In 2025 is het 50 jaar geleden dat de Russische componist Dmitri Sjostakovitsj overleed. Tijdens deze marathon-matinee wordt daarom deze componist geëerd door pianist Hannes Minnaar. In een 2,5 uur durend concert speelt hij alle 24 Preludes en Fuga’s op. 87.
Ervaar een van de weinige momenten dat alle muziek achter elkaar te horen is. Daarbij zorgt Minnaar ervoor dat elk stuk op bijzondere wijze tot leven komt. Bereid je dus voor op een diepgaande muzikale ervaring!
De pianist Hannes Minnaar staat bekend om zijn spontane, ongedwongen en natuurlijke spel. Hij heeft in zijn carrière meerdere prijzen in ontvangst genomen, zo won hij de Koningin Elisabethwedstrijd in 2010 en in 2016 de Nederlandse Muziekprijs. Minnaar is zowel solist als onderdeel van het Van Baerle Trio.
Programma:
Sjostakovitsj Preludes en Fuga’s op. 87
Musici:
Hannes Minnaar - piano
Geniet van nog veel meer klassieke muziek. Kijk snel in onze theateragenda.
Schrijf een recensie en maak kans op leuke prijzen.
We blikken terug op een jaar vol verschillende voorstellingen.
We blikken terug op een jaar vol verschillende voorstellingen.
Dit weekend vindt het Internationaal Kamermuziekfestival plaats in Utrecht.