Ramses Leeft! En hier kun je het beleven
Ramses Shaffy overleed 10 jaar geleden, en zijn er tal van hommages en is er een fotobiografie verschenen!
Duda Paiva Company brengt een prachtige combinatie van dans en schuimrubberen poppen en creëert hiermee een theatervorm die visueel en toegankelijk is.
Dans €14,00De Toneelschuur is een servicegericht theater, film- en productiehuis in het hart van Haarlem. Zowel lokaal, regionaal als landelijk wil de Schuur een toonaangevende organisatie zijn. De voorstellingen en films zijn inspirerend, innovatief, open en spraakmakend en worden getoond aan een uiteenlopend publiek passend bij de betreffende film of voorstelling.
Toneelschuur Producties biedt jaarlijks een selecte groep theatermakers de mogelijkheid hun artistieke talent in een traject op maat te ontwikkelen. Toneelschuur producties zijn divers en verrassend, met kwaliteit en professionaliteit als uitgangspunten. De Toneelschuur en Toneelschuur Producties willen een continue bijdrage aan de ontwikkeling en verbreding van de podiumkunsten leveren.
De Schuur is een huis waar altijd iets gebeurt, waar medewerkers, publiek en bespelers zich thuis voelen en graag terugkomen.
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Garderobe | Onbewaakt gratis, bewaakt 1 euro |
Vanaf het station Haarlem CS: Op Station Haarlem neemt u de uitgang aan de centrumzijde. Loop de Jansweg (aan je linkerhand) in. De Jansweg loopt over in de Jansstraat, blijf rechtdoor lopen, langs de Rooms Katholieke Sint Josephkerk tot aan de Lombardsteeg (na huisnummer 71). Loop deze in en u komt uit bij de Toneelschuur. Vanaf het station is het ongeveer tien minuten lopen.
MET DE AUTOVanaf de A9 neemt u de afslag Haarlem (Rottepolderplein). U komt via de A200 Haarlem binnen. Vanaf hier volgt u de P-borden naar parkeergarage Stationsplein, de Raaks of de Appelaar. Parkeergarage De Appelaar is snel vol (vooral op donderdag t/m zaterdagavond), wij raden aan één van de andere parkeergarages te kiezen.
MET DE FIETSBij de Toneelschuur is beperkte mogelijkheid om uw fiets neer te zetten. In de Smedestraat (op 250 meter van de Toneelschuur) is een gratis fietsenstalling, overdekt en bewaakt. Geopend van maandag t/m woensdag tot 24.00 uur, donderdag tot 02.00 uur en vrijdag & zaterdag tot 04.30 uur. Op zondagen is de fietsenstalling alleen geopend tijdens koopzondagen en/of evenementen. Wij verzoeken u om bij bezoek aan de Toneelschuur gebruik te maken van deze stalling.
Ramses Shaffy overleed 10 jaar geleden, en zijn er tal van hommages en is er een fotobiografie verschenen!
Op Theater.nl vind je het theateraanbod van bijna heel Nederland. Ook in...
Fred van Leer moest dinsdag opnieuw onder het mes omdat de wond opnieuw open ging.
Actrice Halina Reijn stopt met acteren. “Als ik nog terugga naar het...
De comeback van Kopspijkers trok 2 miljoen kijkers. Opvallend goed voor een eenmalige uitzending.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.