Mart Hoogkamer debuteert in het theater
De 24-jarige volkszanger trekt dit najaar langs de theaters.
Begin 2020 ging de musical Haal het doek maar op - van Appelscha tot Zierikzee in première in het DeLaMar Theater. In deze musical stonden Nederlandse hits uit de jaren '60 en '70 centraal. Maar liefst 40 nummers als 'Spiegelbeeld' van Willeke Alberti, 'Sammy' van Ramses Shaffy, 'Kom van dat dak af' van Peter Koelewijn en 'Zet een kaars voor je raam vannacht' van Rob de Nijs kwamen voorbij.
Zoveel liedjes en van dat kaliber, daar moet flink op gerepeteerd worden. Zonde dus om daar niet meer mee te doen. Daarom komt de cast van de musical naar de theaters met de muziek uit de musical! Onder meer Tony Neef en Mariska van Kolck zingen de mooiste Nederlandstalige hits.
 
Kijk voor nog veel meer muziekvoorstellingen in onze theateragenda.
De 24-jarige volkszanger trekt dit najaar langs de theaters.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van afgelopen week.
De Parade doet ook Den Haag, Utrecht en Amsterdam aan.
Boos on Tour is een avond met lezingen, discussies en cabaretoptredens.
Het volledige werk van Ramses Shaffy is uitgeschreven door pianist Nico van der Linden.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.