Theaternieuws week 26: Afscheid Rob de Nijs en nominaties Theo d'Or en Louis d'Or
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
Na "El sueño de Dolore" en "Flamenco, Pura Pasión!" is Liz Dans in 2020 terug met een nieuwe Flamenco show! Sin Limites is een show vol passie en krachtig voetenwerk. Sin limites wil zeggen: zonder grenzen. Dus waar de artiesten vandaan komen, de leeftijd, amateur of professional, in een grote groep of solo, maakt deze avond niet uit. Zangeressen kunnen ook dansers zijn. Want de passie voor Flamenco is grenzenloos! Deze kunstvorm is nog altijd even betoverend.
Voor deze voorstelling komt speciaal de beroemde, fantastische Flamenco danser en choreograaf Daniel Navarro uit Córdoba in Spanje. Hij begon al met Flamencodansen op zijn 5e jaar en met 8 jaar startte hij met danslessen. Hij reist de wereld rond om in diverse gezelschappen of Tablaos op te treden.
Ben je op zoek naar een andere dansvoorstelling? Kijk dan ook even in onze theateragenda.
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
It's beginning to look a lot like Christmas is tussen 16 en 28 december te zien in de theaters.
De komiek vertelt in een interview over zijn carrière en zijn boek Heimwee naar morgen.
Bart van Veldhoven en Soraya Gerritsen zijn de nieuwste castleden Diana en Zonen.
De eerste trailer van Stayin' Alive Disco Fever is er! En er is meer nieuws...
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.