Jon van Eerds De Komedie Over een Bankoverval
In deze West End-hit spelen onder meer Buddy Vedder en Joey Schalker mee.
Nederlands Dans Theater presenteert Dreams 360, een drievoudig dansprogramma met werk van Gabriela Carrizo, Crystal Pite en Roy Assaf. Ze hebben allemaal een geheel eigen stijl, maar hebben gemeen dat ze wereldwijd uitermate geliefd en veelgevraagd zijn.
Waar Carrizo dansers de ruimte geeft voor drama en ontmoetingen in filmische choreografieën, zijn inteligentie en complexiteit de kernwaarden van Pites werk. Tenslotte geniet je van een de talentvolle Assaf, waarbij de ruimte en geluid leidend zijn voor de beweging.
Kijk voor nog veel meer dansvoorstellingen in onze theateragenda.
Beeld: © Rahi Rezvani
In deze West End-hit spelen onder meer Buddy Vedder en Joey Schalker mee.
In deze West End-hit spelen onder meer Buddy Vedder en Joey Schalker mee.
De rockmusical van OpusOne is in april weer te zien.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.