Kijktip: Van der Laan & Woe met Pesetas op NPO 1
Maak je op voor een avondje totaalcabaret van de bovenste plank.
Politicus Gert-Jan Segers is dit jaar de hoofdspreker van de vierde Deventer Jan Terlouw Lezing in de Deventer Schouwburg in 2020. De politiek leider van de Christenunie is aangedragen door terrorisme-expert Beatrice de Graaf, de hoofdspreker van vorig jaar. Volgens de traditie vindt die ieder jaar plaats in december. Naast Gert-Jan Segers zal er ook een duo spreker te horen zijn, maar die is op dit moment nog niet bekend.
Het doel is om in navolging van Jan Terlouw en zijn gedachtegoed, na te denken over een betere meer duurzame wereld. Hiervoor komt er een dialoog tussen generaties. De rol van de maatschappij en de politiek in een noodzakelijk duurzame wereld wordt vanuit de rol van de spreker in de samenleving belicht. Ook zal hier de finale van de ToekomstMakers Show plaatsvinden.
Ben je op zoek naar een ander theatercollege? Kijk dan ook even in onze theateragenda.
Maak je op voor een avondje totaalcabaret van de bovenste plank.
Maak je op voor een avondje totaalcabaret van de bovenste plank.
Een exclusief interview over de nieuwe musical Checkpoint Charlie.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.