Verkadefabriek (Den Bosch)
51.6956
5.297469999999976
Van der Valk Restaurant ´s-Hertogenbosch-Vught
51.6700683
5.2934233
#129515
zondag 26 mrt 2023
Aanvang: 15:00 uur
Den Bosch
zondag, 26 mrt
2023, 15:00 uur

Jazz Factory 2022-2023

De Jazz Factory presenteert jazz in alle soorten en maten, met uitstapjes naar funk, soul en wereldmuziek.

Muziek - €20
#129517

Blue Room Sessions 2022-2023

Luister naar de beste Americana, blues-, country- en folkmuziek van (inter)nationale artiesten.

Muziek - €18
#112504
donderdag 30 mrt 2023
Aanvang: 20:15 uur
Den Bosch
donderdag, 30 mrt
2023, 20:15 uur

n00b speelt n00b

n00b

Geniet van de muziek en humor van en over de losers van deze wereld. 

Cabaret - €18
#129527
donderdag 30 mrt 2023
Aanvang: 20:30 uur
Den Bosch
donderdag, 30 mrt
2023, 20:30 uur

Broos

MATZER Theaterproducties

Over de mooie en moeilijke kanten van de Nederlandse mantelzorg.

Toneel - €17
#112505
vrijdag 31 mrt 2023
Aanvang: 20:15 uur
Den Bosch
vrijdag, 31 mrt
2023, 20:15 uur

n00b speelt n00b

n00b

Geniet van de muziek en humor van en over de losers van deze wereld. 

Cabaret - €18
#129528
vrijdag 31 mrt 2023
Aanvang: 20:30 uur
Den Bosch
vrijdag, 31 mrt
2023, 20:30 uur

Broos

MATZER Theaterproducties

Over de mooie en moeilijke kanten van de Nederlandse mantelzorg.

Toneel - €17
arrow down

Informatie over theater

De Verkadefabriek presenteert zichzelf als de culturele ontmoetingsplek van 's-Hertogenbosch. Het cultuurhuis gelooft dat creativiteit en een open blik kunnen bijdragen aan een betere wereld en wil daarom een plaats zijn waar dat gestimuleerd wordt. Iedereen is er dus welkom.

Er gebeurt dan ook veel in de Verkadefabriek. Elk jaar staan er zo’n 6000 activiteiten op het programma, zoals film, theater, cabaret, muziek en debat. Daarnaast vinden er ook allerlei festivals plaats, zoals Festival Cement, Theaterfestival Boulevard, November Music en de Nederlandse Cabaretdagen.

Het theater is tevens de thuisbasis van verschillende gezelschappen, waaronder Matzer Theaterproducties en Theater Artemis.

 

Geluidsversterkende apparatuur De Verkadefabriek maakt gebruik van een infrarood-systeem. Gehoorvoorzieningen kun je tot een half uur voor aanvang van de voorstelling krijgen bij de kassa.
Toegankelijkheid Rolstoelplaatsen zijn aanwezig. Deze kun je reserveren als je een kaartje koopt. Indien je als rolstoelgebruiker in een gewone stoel wilt zitten, dien je dit ook tijdig aan te geven.
Hulphond Blindengeleide- en hulphonden zijn welkom.

 

Geschiedenis Verkadefabriek

Het fabrieksterrein in Den Bosch deed lange tijd dienst als koekjesfabriek. Ericus Gerhardus Verkade toverde het pand in 1929 om tot de Verkadefabriek, waarna er nog tot 1993 de heerlijkste koekjes werden gefabriceerd. 

Nadien stond het complex jarenlang leeg. Aan het begin van de 21e eeuw kwam de Verkadefabriek in beeld als nieuw kunstencentrum. ZT Hollandia en Theater Artemis voerden er vervolgens enkele voorstellingen op, waarna het complex tussen 2002 en 2004 flink onder handen werd genomen.

In 2004 opende cultuurhuis De Verkadefabriek haar deuren met twee theaterzalen, drie bioscoopzalen en grote café-restaurant. Vijf jaar later werden er nog eens twee filmzalen bijgebouwd. 

    arrow down
    arrow down

    Bereikbaarheid

    ROUTE

    Plan je route via Google Maps

     

    PARKEREN

    Rondom de Verkadefabriek liggen drie parkeerterreinen: achter het pand (P1), aan de Tramkade (P2) en aan de Veemarktweg (P3). De drie parkeerterreinen zijn 24 uur per dag geopend. Let op: de betaalautomaat voor P1 en P2 staat ín de Verkadefabriek. Buiten openingstijden dien je met de pinpas in te checken bij de parkeerterreinen. P3 heeft een eigen betaalautomaat.

     

    OPENBAAR VERVOER

    De Verkadefabriek ligt op ongeveer 10 minuten lopen vanaf NS-station 's-Hertogenbosch. Verlaat het station aan de centrumzijde en ga op het Stationsplein (voor de Gouden Draak) linksaf de Koninginnelaan in. Volg deze weg en de Brugstraat, tot voorbij het Emmaplein. Sla vervolgens voor de Kwikfit (Brugplein) linksaf de Boschdijkstraat in. De Verkadefabriek ligt vervolgens aan de rechterkant van de weg.

     

    Hotels & BB in Den Bosch

    gerelateerd nieuws

    Musical Les Misérables gaat in première

    Musical Les Misérables gaat in première

    Zondag 5 maart is de officiële première in Carré in Amsterdam.

    Laatste nieuws

    Jon van Eerds De Komedie Over een Bankoverval

    In deze West End-hit spelen onder meer Buddy Vedder en Joey Schalker mee.

    20 mrt 2023

    Spring Awakening terug met nieuwe cast

    De rockmusical van OpusOne is in april weer te zien.

    20 mrt 2023

    Theaternieuws week 11: Mamma Mia met Soraya en Sister Act komt terug!

    Een drukke week bij Theater.nl! We bezochten speciaal voor jullie drie...

    19 mrt 2023

    Musical Sister Act weer te zien in 2024

    Producent MediaLane brengt de productie in oktober op de planken.

    16 mrt 2023