Hugo de Groot, de musical uitgesteld tot juni 2021
De musical over het leven van Hugo de Groot is nu begin juni te zien in Gorinchem.
Twee nieuwelingen zijn nog niet geboren, maar hebben er nu al zin in! Ze zitten met z'n tweeën in de wachtkamer en hebben ontzettend veel zin in die knettergekke wereld, daar achter het raam. Maar eerst moeten er keuzes gemaakt worden! Waar wil je geboren worden? Welke huidskleur wil je? Em welke god? Wil je als meisje of jongen geboren worden?
Vervolgens stappen een rood meisje en een blauwe jongen de wereld in. Waarom schrikt hun vader zo? En waarom wil niemand naast hen zitten? Het is allemaal een stuk ingewikkelder dan verwacht.
Kijk voor nog veel meer familievoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: Jan Hoek
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
De musical over het leven van Hugo de Groot is nu begin juni te zien in Gorinchem.
Bekijk de mooiste voorstellingen vanuit je luie stoel!
Zonder noodsteun zal het rondreizende theaterfestival corona niet overleven.
Het DeLaMar Theater bouwt door aan het nieuwe DeLaMar West, dat in 2021 opent.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.