Goocheltruc van Steven Kazàn mislukt op tv (of niet?)
Mislukt of niet, grappig is het in ieder geval wel!
Het was tijdens de Eerste Wereldoorlog dat Zemlinksy en Berg hun mooiste liederen componeerden. En aan het begin van deze 'Groote Oorlog' componeerde Debussy een Berceuse heroïque, een ode aan de koning van België en zijn soldaten. Terwijl hij juist aan het einde van deze oorlog een miniatuurtje schreef waarmee hij zijn kolenhandelaar betaalde, vlak voordat hij zou overlijden.
Tijdens dit speciale programma, 100 jaar na de wapenstilstand in 1918, hoort u muziek van beide kanten van het front, zowel van voor als tijdens de gevechten.
Geniet van nog veel meer klassieke muziek. Kijk snel in onze theateragenda.
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Mislukt of niet, grappig is het in ieder geval wel!
The Streamers zijn nog niet uitgefeest! De band haalt zelfs een nieuw lid bij.
Aan de cast van de gloednieuwe musical Diana & Zonen is weer een nieuwe naam toegevoegd!
De operazangeres speelt haar droomrol in The Sound of Music.
De Amsterdamse Zomer komt terug met een concertline-up om van te watertanden!
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.