Jim Bakkum en Bettina Holwerda zingen Grease
Het koppel kruipt voor één keer weer in de rollen van Danny en Sandy.
Dit is een eenmalige tour, dus mis het niet: theatercomponist en singer-songwriter Helge Slikker heeft al heel veel tournees gespeeld, maar er was nog één grote wens... op tournee met zijn hele familie!
De Familie Slikker bestaat verder uit broer Ilco Slikker (drummer en een van de drijvende krachten achter de band Gem), vader Frank Slikker (gitarist en vroeger actief bij The Trembling Turtles) en moeder Ans Slikker-Van Geffen (zangeres en groot Bob Dylan-fan). Daarnaast speelt neef Leander Van Geffen mee als bassist. Achternicht Marre Slikker is aanwezig met haar elektrische gitaar en met een beetje geluk komt dochter Marie Slikker viool spelen.
Deze avond wordt een muzikale reis, waarbij er veel herinneringen worden opgehaald. Maar het is ook een portret van een gezin. Liedjes van vroeger en door de jaren heen, covers en eigen werk, intiem of explosief: alles komt voorbij.
Ben je op zoek naar een ander concert? Kijk dan ook even in onze theateragenda.
Het koppel kruipt voor één keer weer in de rollen van Danny en Sandy.
Het koppel kruipt voor één keer weer in de rollen van Danny en Sandy.
De Amerikaanse komieken staan 7 en 8 september in de Ziggo Dome.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.