Acda en de Munnik terug met nieuwe muziek en reünie Ziggo Dome
Acda en de Munnik werkten hard aan een comeback en zijn weer helemaal terug!
Sheralynn Adriaansz neemt je Beige mee in haar eigen zoektocht naar zichzelf. Met veel humor en lef vertelt ze haar verhaal en de vragen waarmee ze worstelt. Vragen die voor haar heel persoonlijk zijn, maar die ook heel herkenbaar zijn voor anderen. Wat wil ik mijn toekomstige kinderen meegeven? Wat weet ik van mijn eigen afkomst? En wat betekent die steen in de badkamer van mijn oma? Van de meest fundamentele vragen in het leven tot de kleine vragen waarop de antwoorden je misschien nog het meest verrassen.
Adriaansz gaat op zoek naar de antwoorden en stelt ze zich helemaal open. Ze laat niets weg en vertelt haar verhaal aan de hand van ontroerende anekdotes en flinke dosis zelfspot.
Kijk voor nog veel meer toneelstukken in onze theateragenda.
Foto: © Casper Koster
In dit stuk van reeks is de reis opnieuw uitgelegd met een twist. Los van de ervaringen die in de geschiedenis zijn gebeurd, kan er worden verteld over de zorgen van de toekomst. Het perspectief dat iedere moeder tijdens de zwangerschap heeft: de toekomst en veiligheid van mijn kind. Het verhaal neemt je mee naar verre oorden en heel dichtbij huis. De insteek is om authentieke communicatie te voeren door een ieder, waarmee we vrede in de wereld kunnen brengen (aanname).
Acda en de Munnik werkten hard aan een comeback en zijn weer helemaal terug!
Acda en de Munnik werkten hard aan een comeback en zijn weer helemaal terug!
Een film over een theatergroep voor acteurs met een verstandelijke beperking.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.