Nieuwsoverzicht week 25: Hans de Booij gaat weer op tournee en De Parade van start
Lees snel het theaternieuws van de afgelopen week.
John de Bever's grote muzikale doorbraak was in 2015 met de hit 'Jij Krijgt Die Lach Niet Van Mijn Gezicht'. Maar in 1980 ontdekte Vader Abraham, Pierre Kartner, John al. John scoorde een hit met 'Als ik later eens trouw'. En dertig jaar na het ontdekken van John de Bever, was Vader Abraham te zien in de videoclip 'Daar In Dat Kleine Café Aan De Haven', welke door John opnieuw is uitgebracht.
John de Bever was een fervent voetballer. In 1997 werd hij in Brazilië zelfs uitgeroepen tot 'Beste Zaalvoetballer van de Wereld'. Hij speelt ruim twintig jaar betaald voetbald bij FC Den Bosch, FC Dordrecht en clubs in België.
De doorbraak van John de Bever als artiest kwam dus in 2015. 'Jij Krijgt Die Lach Niet Van Mijn Gezicht' werd een regelrechte volkshit. De plaat heeft inmiddels een Platina status gekregen en een BUMA NL Award gehaald. Deze track is tevens het lijflied van de voetbalsters van Oranje.
John de Bever maakt in zijn rijke carrière duetten met Corry Konings, Marianne Weber, Jan Smit, Koos Alberts, Anny Schilder en vele anderen.
Zijn realityserie ‘De Bevers’ (RTL5) is een groot succes en wordt in 2022 genomineerd voor de ‘Gouden Televizier-Ring’.
Lees snel het theaternieuws van de afgelopen week.
Het duo gaat vanaf januari 2024 op tournee met de voorstelling De Bevers/Dichtbij.
Wegens de grote belangstelling is de show volgend jaar weer te zien.
Het nieuwe zaterdagavondprogramma van Paul de Leeuw!
De belangrijkste toneelprijzen van Nederland zijn weer uitgereikt.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.