Mamma Mia! The Party wegens succes verlengd
De swingende musicalparty is tot en met de zomer te zien.
Jeannine la Rose (1979) is een Surinaams-Nederlandse actrice en zangeres. Ze speelt onder meer in TINA - De Tina Turner Musical (2020) en is in 2023 te zien in The Bodyguard.
La Rose studeert aan het conservatorium van Rotterdam, waar ze in 2004 haar muziekopleiding afrondt. Nadien maakt ze op het toneel haar opwachting in producties als De tranen van Den Uyl (2005), Claus! (2009) en Geniale anarchie (2013).
In 2007 maakt de actrice haar musicaldebuut in Hair. De rollen stapelen zich daarna op. La Rose speelt achtereenvolgens in Impact (2008), Mary Poppins (2010) en Daddy Cool (2011). Na een pauze van enkele jaren beklimt ze in 2017 weer het podium in The Color Purple, waar ze met haar spel een Musical Award in de wacht weet te slepen.
Niet veel later maakt La Rose haar opwachting in TINA - De TINA Turner Musical (2020). In het theaterseizoen 2022-2023 is ze te bewonderen in hitmusical The Bodyguard.
Samen met Naomi van der Linden trekt La Rose enkele seizoenen door het land met I am changing, een muzikale voorstelling vol jazz, gospel, soul en musical. Daarnaast werkt ze mee aan de familievoorstelling Wat vreet er aan Donnie Druif? (2023).
In het theaterseizoen 2023-2024 speelt La Rose Genoeg?!, waarin ze een ode brengt aan jezelf mogen en kunnen zijn. Daarna is ze te bewonderen in Mamma Mia! The Party (2024) en in 2025 komt de actrice terug in het theater met haar voorstelling Meer?!.
Buiten haar eigen optredens om is La Rose actief als vocal- en presentatiecoach.
Beeld: Roy Beusker
Gisteren had ik het voorrecht om het theaterstuk van een opmerkelijke artiest bij te wonen. Jeannine presenteerde een eerlijke en grappige voorstelling die het publiek van begin tot eind wist te boeien. Vanaf het moment dat zij het podium betrad, straalde ze een natuurlijkheid en warmte uit die direct een verbinding met het publiek creëerde. Haar charisma en authentieke presentatie maakten haar verhaal des te indrukwekkender. Ze vertelde over haar levensreis, waarbij ze op een meesterlijke manier humor en emotie wist te balanceren. De manier waarop zij haar levensverhaal verweefde met universele thema's als liefde, verlies en zelfontdekking, maakte het stuk niet alleen een persoonlijke onthulling, maar ook een spiegel waarin velen zichzelf konden herkennen. Kortom, Jeannine heeft met haar theaterstuk een diepgaande indruk achtergelaten. Ik kijk uit naar haar volgende project en raad iedereen aan om haar voorstelling te gaan zien. You go Girl!!
Schrijf een recensie en maak kans op leuke prijzen.
De swingende musicalparty is tot en met de zomer te zien.
Alles wat je wil weten over deze swingende ABBA dinnershow!
Duik in het mythische levensverhaal van Boni en zijn strijd tegen de slavernij.
Vanavond is de documentaire Leven na het Spelen over Youp van 't Hek te zien op NPO 1.
Het rondreizende theaterfestival start vandaag in Rotterdam.
Wie van deze 5 genomineerden zal winnen?