Theaternieuws week 26: Afscheid Rob de Nijs en nominaties Theo d'Or en Louis d'Or
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
Anneke van Giersbergen kan simpelweg omschreven worden als een muzikaal toptalent. Tot 2007 was ze de frontvrouw van de metalband The Gathering en is daarnaast al sinds jaar en dag een veelgeprezen solo-artieste.
Begin 2021 bracht de zangeres haar nieuwste album The Darkest Skies Are The Brightest uit. In elf prachtige nummers geeft ze een kijkje in haar ziel. Zelf zegt ze over haar album: "Mijn nieuwe album is het verhaal van vallen én weer opstaan. Vanwege financiële tegenvallers moest ik alle plannen rondom mijn metalband VUUR in de ijskast zetten en bovendien hing mijn huwelijk aan een zijden draadje. Ik heb me letterlijk teruggetrokken in een hutje op de hei en de narigheid van me afgeschreven. Zo is The Darkest Skies Are The Brightest ontstaan."
Tijdens haar shows zingt Van Giersbergen nummers van haar nieuwste album en put daarnaast uit haar Beste Zangers-oeuvre. De zangeres deed in 2021 mee aan het populaire televisieprogramma en maakte destijds grote indruk met haar prachtige covers.
Kijk voor nog veel meer muziekvoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: Mark Uyl
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van afgelopen week.
De Parade doet ook Den Haag, Utrecht en Amsterdam aan.
Boos on Tour is een avond met lezingen, discussies en cabaretoptredens.
Het volledige werk van Ramses Shaffy is uitgeschreven door pianist Nico van der Linden.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.