Lenette van Dongen: Waarom honderden mensen samen met haar wakker worden!
Lenette van Dongen is al jaren een succesvolle cabaretière. Maar ze doet meer!
Volwassenen menen vaak dat vroeger alles beter was, gedeeltelijk omdat ze toen als een kind in het leven stonden: onbevangen, onbevreesd en zonder vooroordelen. Maar hoe houd je die instelling op latere leeftijd vast? De Andersons zoeken voor antwoorden toevlucht bij Astrid Lindgren.
In Een mooiere wereld gaat het duo Anna Ågren en Roel Dullaart met humor en liedjes op zoek naar antwoorden op existentiële levensvragen. Hiervoor gaan ze op 'bezoek' bij schrijfster Astrid Lindgren, die altijd de mooie kanten van het leven zag. Ze gaf anderen advies en zette zich in voor vrede en gerechtigheid. Als iemand weet wat belangrijk is in het leven, is zij het wel, zo menen De Andersons.
Een mooie wereld is een passievol theaterconcert in de geest van Astrid Lindgren. De Andersons maakten de voorstelling in samenwerking met schrijver Sjoerd Kuyper.
Kijk voor meer voorstellingen in onze theateragenda.
Foto: © Corné van der Stelt
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Lenette van Dongen is al jaren een succesvolle cabaretière. Maar ze doet meer!
De cabaretier schreef de afgelopen maanden een boek over zijn carrière en leven.
Zonder noodsteun zal het rondreizende theaterfestival corona niet overleven.
Stef Bos zong aan het einde van vorig jaar een ode aan Minister President Mark Rutte
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.